Location : Home > L > LCC6-14AW-L
LCC6-14AW-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCC6-14AW-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC6-14AW-L 785462 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LCC6-14AW-L ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HW11705300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW11705300J0G Amphenol FCI 157830 2016+ 500 TB SPR PLU WF UP Unitronix Electronics Limited
HW11705300J0G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW11705300J0G NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1753014002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1753014002 Weidmuller 157230 2016+ CONN HEADER MALE 5POS 3.50MM Unitronix Electronics Limited
1753014002 Weidmuller 297590 2016+ CONN HEADER MALE 5POS 3.50MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445A33L27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 40 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A33L27M00000 CTS-Frequency Controls 57629 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445A33L27M00000 CTS-Frequency Controls 88150 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445A33L27M00000 CTS-Frequency Controls 88150 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445A33L27M00000 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB-32.263MDD-T Crystals and Oscillators Oscillators 32.263MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V Enable/Disable
TB-32.263MDD-T NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TB-32.263MDD-T TXC CORPORATION 57649 2015+ OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TB-32.263MDD-T TXC CORPORATION 62375 1538+ OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TB-32.263MDD-T TXC CORPORATION 88350 2015+ OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
16332-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 3 Pole Power Distribution Block 310A 600V
16332-3 Eaton 287770 2016+ TERM. BLOCK ASSY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796689-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-796689-1 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-796689-1 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
2-796689-1 TE Connectivity AMP Connectors 299210 2016+ TERM BLK 35 DEGREE 21POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452614 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole