Location : Home > L > LCC6-10BWH-L
LCC6-10BWH-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCC6-10BWH-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC6-10BWH-L LUG COPPER 2 HOLE 147480 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3050277 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Ground, Earth Green, Yellow 16-24 AWG
3050277 Phoenix Contact 146970 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3050277 Phoenix Contact 287970 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008BC-23-33E-33.000000G Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 33MHZ
OSTVE023251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVE023251 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVE023251 NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVE023251 On Shore Technology Inc. 147060 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
0395945010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole