Location : Home > L > LCC4/0-56DWH-X
LCC4/0-56DWH-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCC4/0-56DWH-X distributors
OSTYK44412030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44412030 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44412030 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-156-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0386906325 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
851-87-014-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-87-014-30-001101 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-014-30-001101 Preci-Dip 157460 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-014-30-001101 Preci-Dip 297770 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399410520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
821-22-053-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 53 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-053-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-053-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-053-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .197 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-053-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
430101-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430101-22-0 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431703-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432111-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws