Location : Home > L > LCC2/0-56DWF-X
LCC2/0-56DWF-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCC2/0-56DWF-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMPZ5267B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 350MW SOT23
0387000902 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
CB3-2C-10M0000 Crystals and Oscillators Oscillators 10MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 25mA Enable/Disable
CB3-2C-10M0000 CTS 40020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-2C-10M0000 CTS-Frequency Controls 57049 2015+ OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-2C-10M0000 CTS-Frequency Controls 61775 1538+ OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3-2C-10M0000 CTS-Frequency Controls 89110 2015+ OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3062139 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã DIN Rail
3062139 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3062139 Phoenix Contact 147870 2016+ PPC 1 5/S-NS/1-L GNYE Unitronix Electronics Limited
KDZVTR22B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 1W PMDU
KDZVTR22B IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KDZVTR22B NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796858-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
796858-2 TE Connectivity AMP Connectors 288810 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796858-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 2POS R/A 5MM EKT Electronics Co., Ltd
796858-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 2POS R/A 5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
3060380 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 4 Position Terminal Block Green, Yellow Plug Connection 5.2mm
3060380 Phoenix Contact 147540 2016+ TERM BLOCK CONDUCTOR GREEN-YELLW Unitronix Electronics Limited
1193070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
1193070000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1193070000 Weidmuller 157730 2016+ LUP 10.16/03/90V 3.2SN GY BX Unitronix Electronics Limited
1825730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1825730000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 11PS 3.5MM STR PCB EKT Electronics Co., Ltd
1825730000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 11PS 3.5MM STR PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ECS-100-20-28AX-TR Crystals and Oscillators Crystals 10MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 60 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
ECS-100-20-28AX-TR ECS Inc 15991 12+ HC49/US SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ECS-100-20-28AX-TR IC 36932 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
HB22028000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
HB22028000J0G Amphenol FCI 147410 2016+ 500 TB SPR CLA WL 2WIRES Unitronix Electronics Limited
HB22028000J0G IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HB22028000J0G NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1711233 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1711233 Phoenix Contact 146980 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1711233 Phoenix Contact 287770 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0398904309 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1869347 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block 55¡ã (125¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1869347 N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1869347 Phoenix Contact 147610 2016+ PC TERM BLOCK 5.08MM 15POS GREEN Unitronix Electronics Limited
1869347 Phoenix Contact 299210 2016+ PC TERM BLOCK 5.08MM 15POS GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8679-0-15-01-16-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.022" ~ 0.034" (0.56mm ~ 0.86mm) No Tail Solder