Location : Home > L > LCC2/0-12F-X
LCC2/0-12F-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCC2/0-12F-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC2/0-12F-X LUG COPPER 2 HOLE 147230 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRUR24VB-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 150MW 0603
CZRUR24VB-HF Comchip Technology 139310 NEW RoHS DIODE ZENER 24V 150MW 0603 FindCores Electronics Inc.
CZRUR24VB-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.15W VZ=24V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRUR24VB-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.15W VZ=24V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRUR24VB-HF IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP08GE-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 800MA DO204
GP08GE-E3/54 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP08GE-E3/54 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GP08GE-E3/54 Vishay 33270 12+ DO-204AL DO-41 Axial SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
GP08GE-E3/54 Vishay 6250 12+ DO-204AL DO-41 Axial Evergreen Electronics Co.,Ltd
1893990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Contacts CRIMP CONTACTS FEKO ZRV2.5
1893990000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1893990000 Weidmuller 147850 2016+ CRIMP CONTACTS FEKO ZRV2.5 Unitronix Electronics Limited
EM358305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
EM358305 Eaton 157470 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
EM358305 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM358305 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EM256505VL Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
EM256505VL Eaton 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
EM256505VL IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM256505VL NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ23355100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ23355100J0G Amphenol FCI 147390 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ23355100J0G IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ23355100J0G NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1965827 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1965827 Phoenix Contact 147780 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1965827 Phoenix Contact 288930 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
292305-5 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B Receptacle Connector Position
292305-5 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9993380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
9993380000 Weidmuller 156960 2016+ CONN BLOCK TERM PCB 5.0MM 12POS Unitronix Electronics Limited
9993380000 Weidmuller 298530 2016+ CONN BLOCK TERM PCB 5.0MM 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-925017-0 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Sleeve Connector Female, Receptacle Clear 0.250" (6.35mm)
3-925017-0 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-925017-0 38685 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3-925017-0 Original 38685 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
3-925017-0 STOCK 43040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2362-5-01-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Silver 0.094" (2.39mm) Dia