Location : Home > L > LCC2-12W-Q
LCC2-12W-Q
Share on FacebookShare on Facebook
LCC2-12W-Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC2-12W-Q LUG COPPER 2 HOLE 147040 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZD27C150P-M3-08 IC 38670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C150P-M3-08 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMPZ3929B-M3/84A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 500MW DO220AA
BZX55F4V7-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
1763960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-30 AWG
1763960000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1763960000 Weidmuller 147710 2016+ TERM LED 35VDC/70VAC WM BG Unitronix Electronics Limited
1763960000 Weidmuller 8000 2012+ TERM LED 35VDC/70VAC WM BG EKT Electronics Co., Ltd
20020131-H131A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
20020131-H131A01LF Amphenol FCI 157650 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020131-H131A01LF Amphenol FCI 287410 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020131-H131A01LF IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-796634-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796634-0 Electronics 27749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-796634-0 TE Connectivity AMP Connectors 287490 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796634-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-796634-0 TYCO/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
1596610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1596610000 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1596610000 Weidmuller 157290 2016+ LP2N 5.08/24/90 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
1769470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769470000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 4POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1769470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 4POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1594490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
1594490000 Weidmuller 147410 2016+ LPP 7.62/03/90 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
178833-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Female, Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)
178833-1 TE 25000 NANAM electronics
178833-1 TE Connectivity AMP Connectors 147380 2016+ CONN RCPT HSG 2POS .250 NATURAL Unitronix Electronics Limited
178833-1 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ CONN RCPT HSG 2POS .250 NATURAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
142241-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated