Location : Home > L > LCC1-14AF-E
LCC1-14AF-E
Share on FacebookShare on Facebook
LCC1-14AF-E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC1-14AF-E LUG COPPER 2 HOLE 147160 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-282812-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-282812-4 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-282812-4 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-282812-4 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282812-4 TE Connectivity AMP Connectors 297530 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-020-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
833-87-020-30-001191 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-020-30-001191 Preci-Dip 299050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
65474-004 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Closed Top 0.100" (2.54mm) Gold
65474-004 FCI 8000 2012+ MINI-JUMP ASSY 2POS .100 EKT Electronics Co., Ltd
65474-004 FCI 8000 2012+ MINI-JUMP ASSY 2POS .100 SIMEN Electronics Co.,Ltd
65474-004 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
65474-004 STOCK 45520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
826-22-058-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-058-00-001000 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826-22-058-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157590 2016+ CONN HDR SPRING DL 58POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-058-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278990 2016+ CONN HDR SPRING DL 58POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1947450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1947450000 Weidmuller 147840 2016+ BLZP 5.08/23/270LH SN BK BX Unitronix Electronics Limited
892-18-016-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-18-016-20-002101 Preci-Dip 147870 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-18-016-20-002101 Preci-Dip 278090 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021122-00022D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
20021122-00022D4LF Amphenol FCI 157660 2016+ HD RA SMT Unitronix Electronics Limited
20021122-00022D4LF Amphenol FCI 298170 2016+ HD RA SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021122-00022D4LF IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-770849-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1-770849-1 Distributor 111370 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-770849-1 Semiconductor 20455 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-770849-1 STOCK 46230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-770849-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
800-80-011-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-011-66-001101 Preci-Dip 157530 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-011-66-001101 Preci-Dip 288490 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0557551419 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
969116-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female Crimp Connector Non-Insulated