Location : Home > L > LCBX8-10F-L
LCBX8-10F-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCBX8-10F-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCBX8-10F-L LUG COPPER 1 HOLE 147120 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
38-6820-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD
38-6820-90C Aries Electronics 147460 2016+ CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD Unitronix Electronics Limited
38-6820-90C Aries Electronics 277390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38-6820-90C IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A307112L5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A307112L5 Eaton 157760 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A307112L5 IC 40450 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A307112L5 NEW 99130 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-13-314-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
123-13-314-41-801000 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 290100 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN W/CAP .300 14POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1722820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722820000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722820000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 12POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1722820000 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
431602-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431602-15-0 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
823-22-010-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-010-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-010-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-010-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 10POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd