Location : Home > L > LCB6-10F-L
LCB6-10F-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCB6-10F-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCB6-10F-L LUG COPPER 1 HOLE 147410 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-010-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3032130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Disconnect, Feed Through, Isolated Gray 12-28 AWG
3032130 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3032130 Phoenix Contact 147360 2016+ LEVEL TERM BLOCK 28-12AWG Unitronix Electronics Limited
0386907825 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1557010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1557010000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1557010000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 90 22POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1557010000 Weidmuller 147110 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
68682-604LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
1-1546720-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
325323-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325323-18-0 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1618930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1618930000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1618930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 19POS 180 BLK EKT Electronics Co., Ltd
1618930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 19POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1618930000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0010112084 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)