Location : Home > L > LCAS8-10-L
LCAS8-10-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCAS8-10-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAS8-10-L LUG COPPER 1 HOLE 157170 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LCAS8-10-L ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
951204-8622-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1954330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1954330000 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1954330000 Weidmuller 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1954330000 Weidmuller 297350 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0511021000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)