Location : Home > L > LCAS250-14-X
LCAS250-14-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCAS250-14-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAS250-14-X LUG COPPER 1 HOLE 147410 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387700702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Single
0386101606 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate