Location : Home > L > LCAF6-14H-L
LCAF6-14H-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCAF6-14H-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAF6-14H-L LUG COPPER 1 HOLE 147890 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
517-83-420-19-111111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 420POS GOLD
517-83-420-19-111111 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-83-420-19-111111 Preci-Dip 147240 2016+ CONN SOCKET PGA 420POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-83-420-19-111111 Preci-Dip 288010 2016+ CONN SOCKET PGA 420POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100-014-051 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
100-014-051 3M 147340 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
100-014-051 3M 288010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100-014-051 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
100-014-051 RoHS 58100 11+ original new 8STAR-IC
311-43-106-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1358680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole