Location : Home > L > LCAF6-14F-L
LCAF6-14F-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCAF6-14F-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAF6-14F-L LUG COPPER 1 HOLE 147790 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431105-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
803-83-072-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
40-3552-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS
40-3552-16 Aries Electronics 147880 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS Unitronix Electronics Limited
40-3552-16 Aries Electronics 287870 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37152-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37152-15-0 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37152-15-0 NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546399-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546399-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1546399-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 17POS 9.53MM EKT Electronics Co., Ltd
1546399-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 17POS 9.53MM TPC Global Service Co.Ltd.
431400-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431400-22-0 IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1627700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627700000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 14POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1627700000 Weidmuller 157430 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1627700000 Weidmuller 297710 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395232314 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1846441 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole