Location : Home > L > LCAF4/0-14-X
LCAF4/0-14-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCAF4/0-14-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAF4/0-14-X LUG COPPER 1 HOLE 147380 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5954B G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 160V 1.25W DO204AL
1N5954B G IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5923BPE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO204AL
SI1031R-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 0.14A SC-75A
SI1031R-T1-E3 ELECTRONIC 26559 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SI1031R-T1-E3 IC 38340 16+ 16+ Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SI1031R-T1-E3 Vishay Siliconix 157649 15+ MOSFET P-CH 20V 140MA SC-75A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBRB1660HE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 16A TO263AB
MBRB1660HE3/45 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRB1660HE3/45 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers 60 Volt 16A Single 150 Amp IFSM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MBRB1660HE3/45 Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers 60 Volt 16A Single 150 Amp IFSM enkaite Electronics Co., Ltd
RL 10Z Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 2A AXIAL
RL 10Z IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RL 10Z NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386100602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
ELFH09250E Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
ELFH09250E 39984 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELFH09250E Amphenol PCDS 8000 2012+ CONN HEADER 9PS .200 VERT W/EAR SIMEN Electronics Co.,Ltd
TS10A18D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS10A18D00J0G Amphenol FCI 157570 2016+ 750 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS10A18D00J0G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS10A18D00J0G NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1034820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1034820000 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034820000 Weidmuller 147830 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1034820000 Weidmuller 287530 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7762-4 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap M3 Through Hole, Right Angle
1763825 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1763825 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1763825 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1763825 Phoenix Contact 299070 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1755626 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1755626 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1755626 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1755626 Phoenix Contact 298890 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282838-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
1-282838-1 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282838-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 10POS .394 TIN EKT Electronics Co., Ltd
1-282838-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 10POS .394 TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-282838-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 10POS .394 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd