Location : Home > L > LCAF4-14H-L
LCAF4-14H-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCAF4-14H-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAF4-14H-L LUG COPPER 1 HOLE 146940 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211896 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3211896 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211896 Phoenix Contact 147360 2016+ TERM BLOCK MOD FEED-THROUGH GRAY Unitronix Electronics Limited
399-43-114-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-43-114-10-003000 IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3046346 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 10-26 AWG