Location : Home > L > LC4064V-75T100C
LC4064V-75T100C
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for LC4064V-75T100C distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
LC4064V-75T100C Lattice TQFP 4135 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
LC4064V-75T100C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LC4064V-75T100C BGA 20000 LATTICE 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
LC4064V-75T100C CPLD - Complex Programmable Logic Devices 3.3V 64 I/O 30,000 Lattice 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LC4064V-75T100C QFP 7960 LATTICE 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LC4064V-75T100C BGA 28000 LATTICE 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
LC4064V-75T100C 400 LATTICE 05/06+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZFV-CA45 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories ZFV AMPLIFIER PNP
ZFV-CA45 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZFV-CA45 Omron Automation and Safety 242350 1538+ ZFV AMPLIFIER PNP Alphatek Technology Limited
8018590000 Industrial Controls, Meters Specialized DKV SIGNAL AMPLIFIER
8018590000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LHS-2-C-N4 Industrial Controls, Meters Controllers - Liquid, Level Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 240VAC Chassis Mount
LHS-2-C-N4 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LHS-2-C-N4 NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBL12(A) Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SBL12(A)
SBL12(A) IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBL12(A) NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4DV85FC-0078CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 200MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0078CDI8 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70151-1312 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
LFXP6E-4F256I Originalnew 158190 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX5250AEPP Maxim Integrated Products 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MTFC32GAMAKAM-WT TR Integrated Circuits (ICs) Memory MASSFLASH/CONTROLLER 32G
93AA76AT-I/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 8KBIT 3MHZ 8SOIC
93AA76AT-I/SN 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
93AA76AT-I/SN MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
IS49RL18320-125BLI Integrated Circuits (ICs) Memory IC DRAM 576MBIT 800MHZ 168BGA
IS49RL18320-125BLI IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS49RL18320-125BLI NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87185-430HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
87185-430HLF Amphenol FCI 157370 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
87185-430HLF Amphenol FCI 289210 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1586588-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-1586588-4 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-1586588-4 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1586588-4 TE Connectivity AMP Connectors 288670 2016+ CONN HEADER 14POS VERT DL TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1586588-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-794631-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
2-794631-0 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-794631-0 TE Connectivity AMP Connectors 277650 2016+ CONN HEADER 20POS DL 15GOLD T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-794631-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-794631-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 20POS DL 15GOLD T/H TPC Global Service Co.Ltd.
4-103801-0-31 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 62 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-103801-0-31 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 62POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-103801-0-31 TE Connectivity AMP Connectors 277890 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 62POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103801-0-31 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103801-0-31 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 62POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
794453-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin-Lead
794453-1 TE Connectivity AMP Connectors 157150 2016+ CONN HEADER VERT 14POS TIN PCB Unitronix Electronics Limited