Location : Home > L > LB2518T221M
LB2518T221M
Share on FacebookShare on Facebook
LB2518T221M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LB2518T221M INDUCTOR WOUND 220UH 40MA 1007 57039 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LB2518T221M standard package with RoHS 46430 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LB2518T221M ROSH 6546 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
LB2518T221M originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPSA06,412 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 0.5A TO-92