Location : Home > L > LB01KW01-5F12-JB
LB01KW01-5F12-JB
Share on FacebookShare on Facebook
LB01KW01-5F12-JB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LB01KW01-5F12-JB IND PB ILLUM SQ BLK GREEN 12V 21000 NKK Switches n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0422271065 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold