Location : Home > L > LAR2W151MELZ40
LAR2W151MELZ40
Share on FacebookShare on Facebook
LAR2W151MELZ40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAR2W151MELZ40 standard package with RoHS 46640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LAR2W151MELZ40 CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 600100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LAR2W151MELZ40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 150uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd