Location : Home > L > LAR2G391MELB40
LAR2G391MELB40
Share on FacebookShare on Facebook
LAR2G391MELB40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAR2G391MELB40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 390uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LAR2G391MELB40 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 1009100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LAR2G391MELB40 standard package with RoHS 46370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LAR2G391MELB40 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 903900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LAR2G391MELB40 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 903900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.