Location : Home > L > LAR2G181MELA30
LAR2G181MELA30
Share on FacebookShare on Facebook
LAR2G181MELA30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAR2G181MELA30 CAP ALUM 180UF 20 400V SNAP 1539200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LAR2G181MELA30 CAP ALUM 180UF 20 400V SNAP 88550 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LAR2G181MELA30 standard package with RoHS 46470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LAR2G181MELA30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 180uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd