Location : Home > L > LAR2D122MELC30
LAR2D122MELC30
Share on FacebookShare on Facebook
LAR2D122MELC30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAR2D122MELC30 CAP ALUM 1200UF 20 200V SNAP 591200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LAR2D122MELC30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LAR2D122MELC30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LAR2D122MELC30 originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk