Location : Home > L > LAR2D122MELA50
LAR2D122MELA50
Share on FacebookShare on Facebook
LAR2D122MELA50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAR2D122MELA50 785462 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LAR2D122MELA50 CAP ALUM 1200UF 20 200V SNAP 597100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LAR2D122MELA50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LAR2D122MELA50 originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LAR2D122MELA50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com