Location : Home > L > LAR2D102MELZ50
LAR2D102MELZ50
Share on FacebookShare on Facebook
LAR2D102MELZ50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAR2D102MELZ50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1000uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LAR2D102MELZ50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1000uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LAR2D102MELZ50 CAP ALUM 1000UF 200V 20 SNAP 12871 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor