Location : Home > L > LAR2D102MELA45
LAR2D102MELA45
Share on FacebookShare on Facebook
LAR2D102MELA45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAR2D102MELA45 standard package with RoHS 46790 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LAR2D102MELA45 CAP ALUM 1000UF 20 200V SNAP 504500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LAR2D102MELA45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1000uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LAR2D102MELA45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1000uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LAR2D102MELA45 originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS24HD Boxes, Enclosures, Racks Box Components ENCLOSURE
MS24HD NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1411CU Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM UNPAINTED 3.24"LX2.26"W