Location : Home > L > LAL04KB331K
LAL04KB331K
Share on FacebookShare on Facebook
LAL04KB331K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAL04KB331K INDUCTOR 330UH 137MA AXIAL LEAD 57649 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LAL04KB331K INDUCTOR 330UH 137MA AXIAL LEAD 62375 Taiyo Yuden 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08151-01 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 150mm Dia Fan Finger Guard Metal 6 Rings