Location : Home > L > LAL03NA150K
LAL03NA150K
Share on FacebookShare on Facebook
LAL03NA150K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAL03NA150K INDUCTOR 15UH 145MA AXIAL LEAD 57849 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LAL03NA150K INDUCTOR 15UH 145MA AXIAL LEAD 48150 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N3906,116 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 0.2A TO92