Location : Home > L > LAL02VD560K
LAL02VD560K
Share on FacebookShare on Facebook
LAL02VD560K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAL02VD560K originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2SC1573BQ Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 400V 0.07A TO-92L
2SC1573BQ 40065 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2SC1573BQ IC 36942 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2SC1573BQ STOCK 42890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IPW60R099CP Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 31A TO-247
IPW60R099CP IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPW60R099CP NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-09B-197-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
ATS-13A-116-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
ATS-10B-150-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
ATS-15B-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-18E-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-15A-09-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
MIL1812-561K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Inductor 409mA 1.2 Ohm Max Nonstandard