Location : Home > L > LAL02VA270K
LAL02VA270K
Share on FacebookShare on Facebook
LAL02VA270K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAL02VA270K INDUCTOR 27UH 80MA AXIAL LEAD 56959 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LAL02VA270K INDUCTOR 27UH 80MA AXIAL LEAD 46370 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N3700 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 1A TO-18