Location : Home > L > LAA2/0-12-5
LAA2/0-12-5
Share on FacebookShare on Facebook
LAA2/0-12-5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAA2/0-12-5 LUG ALUMINUM 1 HOLE 147690 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387407506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395338802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
VF14715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF14715100J0G Amphenol FCI 147200 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
VF14715100J0G IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF14715100J0G NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2EZ19D5 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 2W DO204AL
2EZ19D5 Microsemi 687000 1525+ DIODE ZENER 19V 2W DO-41 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2EZ19D5 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2EZ19D5 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1740518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1740518 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1740518 Phoenix Contact 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796683-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796683-2 987764 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-796683-2 987764 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-796683-2 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK RCPT 12POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1751507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole