Location : Home > L > L77SDB25S1ACH4R
L77SDB25S1ACH4R
CWR-180-09-0021 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
D25P90C6PX00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB VERT PRESS-FIT 25 PIN
T38260-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38260-22-0 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38260-22-0 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929705-11-02-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929705-11-02-EU 3M 147090 2016+ CONN HEADER 2POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929705-11-02-EU 3M 297930 2016+ CONN HEADER 2POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929705-11-02-EU IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022282034 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
DF13A-3P-1.25H(21) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin
DF13A-3P-1.25H(21) N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DF13A-3P-1.25H(21) N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
0382290001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
0386007321 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
380-10-155-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 55POS
380-10-155-00-001000 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380-10-155-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147420 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 55POS Unitronix Electronics Limited
380-10-155-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278550 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 55POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com