Location : Home > L > L77SDB25S1ACH4FC309
L77SDB25S1ACH4FC309
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVPS00RS-11-99S Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DAV15P364GTXLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
GTC06A40-35PY-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 35C 35#12 PIN PLUG
2M805-001-16M8-23SB Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 3C 3#20HD SKT PLUG OM
2169788-5 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SFP+ ASSY 2X8 GSKT 4 LP SN
BACC45FT18-14P9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 14 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
1-644540-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 12POS 22AWG MTA100
1470108-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2.0MM PITCH HEADER,DIP 8P
1470108-8 IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1470108-8 TE Connectivity AMP Connectors 157890 2016+ 2.0MM PITCH HEADERDIP 8P Unitronix Electronics Limited
1470108-8 TE Connectivity AMP Connectors 277810 2016+ 2.0MM PITCH HEADERDIP 8P Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-1437410-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters CONN TERM BLK CARD EDGE 15POS
9-1437410-5 TE Connectivity AMP Connectors 157520 2016+ CONN TERM BLK CARD EDGE 15POS Unitronix Electronics Limited
9-1437410-5 TE Connectivity AMP Connectors 288510 2016+ CONN TERM BLK CARD EDGE 15POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3041749 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3041749 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3041749 Phoenix Contact 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG Unitronix Electronics Limited
3041749 Phoenix Contact 277910 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-006-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-006-20-001101 Preci-Dip 157810 2016+ CONN HDR 6POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-006-20-001101 Preci-Dip 277650 2016+ CONN HDR 6POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0128900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER PLASTIC SAK 16 M3X22 PA
BS14P-SHF-1AA(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin