Location : Home > L > L77SDA15S1ACH4R
L77SDA15S1ACH4R
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTV06RW-25-61PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
DBMMY25SX Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
CN1020A16G24P8-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
5748872-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
316-93-126-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
855-83-045-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1943340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1943340000 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1943340000 Weidmuller 157180 2016+ SC 3.81/18/180F 3.2SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1982580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 9POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1982580000 Weidmuller 157510 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1982580000 Weidmuller 288010 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5444767 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5444767 Phoenix Contact 147180 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5444767 Phoenix Contact 278530 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395133416 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0878311028 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0387348806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate