Location : Home > L > L717SDB25POL2C309
L717SDB25POL2C309
52435-2572 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 25 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle