Location : Home > L > L601E8AP
L601E8AP
Share on FacebookShare on Facebook
L601E8AP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
L601E8AP SEN TRIAC 1A 600V 10 10 10 20MA 242340 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
L601E8AP SEN TRIAC 1A 600V 10 10 10 20MA 140110 Littelfuse Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
L601E8AP SEN TRIAC 1A 600V 10 10 10 20MA 157759 Littelfuse Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
L601E8AP SEN TRIAC 1A 600V 10 10 10 20MA 678400 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com