Location : Home > L > L50J100E
L50J100E
Share on FacebookShare on Facebook
L50J100E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
L50J100E originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
L50J100E Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watt 100ohm 5 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
L50J100E Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watt 100ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SC150U051515R Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 90W
SC150U051515R IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC150U051515R NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XGAC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Modules 12V (10.8 ~ 15.6 V) 150W AC DC Configurable Power Supply Module