Location : Home > L > L2M0-5770004MC2200
L2M0-5770004MC2200
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWN-322-14-0021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
CWN-322-14-0021 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWN-322-14-0021 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1747285-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Receptacle Connector 0.087" (2.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
1747285-2 TE Connectivity AMP Connectors 147690 2016+ CONN RECEPT 8POS T/H R/A TIN 2.2 Unitronix Electronics Limited
1747285-2 TE Connectivity AMP Connectors 297450 2016+ CONN RECEPT 8POS T/H R/A TIN 2.2 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1747285-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 025 LOW PROFILE 8POS CAP TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1747285-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0026612101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold