Location : Home > L > L2M0-5770003MC3300
L2M0-5770003MC3300
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0705550055 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0444321603 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold