Location : Home > L > L24-Z3000K4
L24-Z3000K4
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH100-LPSE-S41-RA-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 41 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
SMH100-LPSE-S41-RA-BK Sullins Connector Solutions 157250 2016+ CONN HEADER 1MM 41POS Unitronix Electronics Limited
102161-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
102161-5 Electronics 26141 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
102161-5 IC 38612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
102161-5 TE Connectivity AMP Connectors 298970 2016+ CONN HEADER RT/A 24POS .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com