Location : Home > L > L1C1-RED1000000000
L1C1-RED1000000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-131-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-131-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157380 2016+ CONN STRIP HEADER 31POS .100 Unitronix Electronics Limited
350-10-131-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288350 2016+ CONN STRIP HEADER 31POS .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
894-80-030-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
894-80-030-20-002101 Preci-Dip 147040 2016+ CONN HDR 30POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
894-80-030-20-002101 Preci-Dip 298930 2016+ CONN HDR 30POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com