Location : Home > L > L16PLS10KGRNGRN
L16PLS10KGRNGRN
Share on FacebookShare on Facebook
L16PLS10KGRNGRN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
L16PLS10KGRNGRN PILOT LIGHT SQUARE GRN 24VDC 16000 E-Switch n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-103166-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
6-103166-8 Original 39974 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
6-103166-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9-103325-0-34 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-103325-0-34 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-103325-0-34 TE Connectivity AMP Connectors 157830 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 34POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103325-0-34 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
451-80-216-00-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
451-80-216-00-016101 Preci-Dip 147440 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H TIN Unitronix Electronics Limited
451-80-216-00-016101 Preci-Dip 297710 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
802-80-044-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
802-80-044-10-001101 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-044-10-001101 Preci-Dip 147750 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
802-80-044-10-001101 Preci-Dip 297990 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com