Location : Home > L > L117DAFRCA15S
L117DAFRCA15S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FCC17A15PN410 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
DJT14F17-8HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
M83723/77R2041N-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
GMA.2B.070.DB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories BEND RELIEF 7.0MM WHITE
241A16420X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
DAM3V3PN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors CONN DSUB PCB THRU-HOLE
KJB7T17F26AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
315-43-139-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-003-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-003-10-002101 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-003-10-002101 Preci-Dip 147680 2016+ CONN HDR 3POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-003-10-002101 Preci-Dip 298250 2016+ CONN HDR 3POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431713-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws