Location : Home > L > L0201C10NJRMST
L0201C10NJRMST
Share on FacebookShare on Facebook
L0201C10NJRMST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
L0201C10NJRMST 785462 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
L0201C10NJRMST INDUCTOR HI FREQ 10NH 5 0201 61975 Kemet 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
L0201C10NJRMST 785462 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
L0201C10NJRMST originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IPZ60R040C7XKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 50A TO247-4
IPZ60R040C7XKSA1 Infineon Technologies 39984 17+/18+ MOSFET N-CH 600V 50A TO247-4 FindCores Electronics Co.,Ltd.
IPZ60R040C7XKSA1 Infineon Technologies 39984 NEW RoHS MOSFET N-CH 600V 50A TO247-4 FindCores Electronics Inc.
IPZ60R040C7XKSA1 Infineon Technologies 57639 1415+ MOSFET N-CH 600V 50A TO247-4 Unitronix Electronics Limited
IPZ60R040C7XKSA1 Infineon Technologies 99070 2015+ MOSFET N-CH 600V 50A TO247-4 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
JANTXV2N3997 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 10A TO111
JANTXV2N3997 MOT 37530 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JANTXV2N3997 MOT 37414 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
JANTXV2N3997 MOT 46340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-08D-208-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X6MM XCUT T766
CER0738A Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
CER0738A IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CER0738A NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RD8137-64-0M5 Filters Common Mode Chokes 500¦ÌH @ 1kHz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 64A (Typ) DCR 1.35 mOhm (Typ)
RD8137-64-0M5 38865 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ATS-21E-45-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
ATS-10B-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-05C-06-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
ATS-02H-168-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
ATS-05C-122-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
1210R-683K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Inductor 144mA 9 Ohm Max 2-SMD
1210R-683K Electronics 27821 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1210R-683K IC 36351 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1210R-683K STOCK 47130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
908-090 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.090" (2.29mm) Natural