Location : Home > L > L-14C36NKV4T
L-14C36NKV4T
Share on FacebookShare on Facebook
L-14C36NKV4T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
L-14C36NKV4T CER INDUCTOR 36NH 0603 57739 Johanson 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
L-14C36NKV4T CER INDUCTOR 36NH 0603 62465 Johanson 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
L-14C36NKV4T CER INDUCTOR 36NH 0603 47930 Johanson 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PN2484 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 60V 0.1A TO-92