Location : Home > K > KZ22705000J0G
KZ22705000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KZ22705000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5351CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 14V 5W T18
1N5351CE3/TR13 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRFU3707 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 61A I-PAK
IRFU3707 IR 50000 2015+ 2015+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
IRFU3707 IR 157279 15+ MOSFET N-CH 30V 56A I-PAK Unitronix Electronics Limited
IRFU3707 IR 793000 1525+ MOSFET N-CH 30V 56A I-PAK RENXIM Electronics Co.,Ltd.
IRFU3707 Semiconductor 21983 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
JAN2N6798 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN2N6798 MICROSEMI 1000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
JAN2N6798 MICROSEMI 1000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
JAN2N6798 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NP109N055PUJ-E1B-AY Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V MP-25ZP/TO-263
NP109N055PUJ-E1B-AY Renesas 242380 1538+ MOSFET N-CH 55V MP-25ZP/TO-263 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NP109N055PUJ-E1B-AY Renesas 901300 1525+ MOSFET N-CH 55V MP-25ZP/TO-263 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRG01(TE85L,Q,M) Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 700MA SFLAT
CRG01(TE85L,Q,M) 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CRG01(TE85L,Q,M) IC 39140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRG01(TE85L,Q,M) NEW 73450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2791142 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-24 AWG
2791142 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2791142 Phoenix Contact 146930 2016+ FEED-THROUGH MODULAR TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1805601 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1805601 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1805601 Phoenix Contact 157120 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1805601 Phoenix Contact 297650 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395233502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)