Location : Home > K > KZ18705000J0G
KZ18705000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KZ18705000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F2601XCSR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal Series 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F2601XCSR CTS-Frequency Controls 139920 17+/18+ CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F2601XCSR CTS-Frequency Controls 139920 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Inc.
416F2601XCSR CTS-Frequency Controls 32145 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F2601XCSR CTS-Frequency Controls 57569 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0387291550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1788534 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1788534 Phoenix Contact 157290 2016+ MC 1 5/ 3-G-3 5 P26 THRR32 Unitronix Electronics Limited
OSTV7030250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OSTV7030250 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7030250 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7030250 On Shore Technology Inc. 147360 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1-34070-1 Electronics 27619 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-34070-1 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-34070-1 Semiconductor 20965 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-34070-1 STOCK 46320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TA-4.000MCD-T Crystals and Oscillators Oscillators 4MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V Enable/Disable
TA-4.000MCD-T NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TA-4.000MCD-T TXC CORPORATION 57209 2015+ OSC MEMS 4.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TA-4.000MCD-T TXC CORPORATION 61935 1538+ OSC MEMS 4.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TA-4.000MCD-T TXC CORPORATION 87470 2015+ OSC MEMS 4.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1823418 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1823418 Phoenix Contact 241500 1538+ SPT-THR 1 5/ 2-V-5 0 P20 R24 Alphatek Technology Limited
1823418 Phoenix Contact 297970 2016+ TERM BLOCK 2POS TOP 5MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15407 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERMINAL TURRET DBL 12POS
15407 Keystone Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15407 38054 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
15407 STOCK 43810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
626213-2 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 3 Position Housing Connector Female, Receptacle Black 0.312" (7.92mm)
626213-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
626213-2 TE Connectivity AMP Connectors 298130 2016+ CONN RCPT FLG HSG .312 3POS BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
626213-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
626213-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT FLG HSG .312 3POS BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd