Location : Home > K > KZ10705100J0G
KZ10705100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KZ10705100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDZ9714T-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 150MW SOD523
DDZ9714T-7 687549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DDZ9714T-7 8687 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DDZ9714T-7 DIODES 10000 2013+ SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE WLParts Electronics ltd
DDZ9714T-7 ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TZMC30-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 500MW SOD80
TZMC30-GS08 STOCK 171770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TZMC30-GS08 N/A 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PHP54N06T,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 54A TO220AB
PHP54N06T,127 ELECTRONIC 26829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PHP54N06T,127 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PHP54N06T,127 NXP 157639 15+ MOSFET N-CH 55V 54A TO220AB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQB70N10TM_AM002 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 57A D2PAK
FQB70N10TM_AM002 Fairchild 157279 15+ MOSFET N-CH 100V 57A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQB70N10TM_AM002 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQB70N10TM_AM002 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FQB70N10TM_AM002 Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EU 2A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A AXIAL
EU 2A IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EU 2A NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S2G-E3/1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO214AA
S2G-E3/1 Vishay/General Semiconductor 8000 2012+ DIODE GP 1.5A 400V SMB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com