Location : Home > K > KV18505000J0G
KV18505000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KV18505000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445C32K20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C32K20M00000 CTS-Frequency Controls 57239 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C32K20M00000 CTS-Frequency Controls 85650 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32K20M00000 CTS-Frequency Controls 85650 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1882930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole