Location : Home > K > KV09505000J0G
KV09505000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KV09505000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386006402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
1752190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-22 AWG
1752190000 Weidmuller 287930 2016+ CONN TERMINAL GROUND 25MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1752190000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERMINAL GROUND 25MM EKT Electronics Co., Ltd
1752190000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERMINAL GROUND 25MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
1627010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige
1627010000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1627010000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK TC FE CO SIMEN Electronics Co.,Ltd
1839681 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1839681 Phoenix Contact 157110 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1839681 Phoenix Contact 297330 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395286010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole