Location : Home > K > KPTC6J12-10S
KPTC6J12-10S
FCC17A15SC690 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
2M805-003-01M10-200SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 6C 4#23 2#20 SKT RECP OM
786860-7 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 68 Position D-Type Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Discrete Wire
TVS07RF-17-8SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 8C 8#16 SKT J/N RECP
DEMA15SA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
DL60R22-12S9-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DJT16F19-35PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
T38568-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38568-22-0 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38568-22-0 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1747375-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.087" (2.20mm)
1747375-1 TE Connectivity AMP Connectors 157740 2016+ 0.64III 12POS PLUG ASSY Unitronix Electronics Limited
1747375-1 TE Connectivity AMP Connectors 287550 2016+ 0.64III 12POS PLUG ASSY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com